Grafik pre obchodnú spoločnosť

21.11.2021 08:58

Grafici zbystrite pozornosť! Obchodná spoločnosť Orin Slovakia s.r.o príjme do svojho tímu šikovného špecialistu na grafické práce ako tvorba letákov, etiket, grafiky obalov. Ak ovládate grafické programy (Adobe Photoshop, InDesign a Illustrator) na pokročilej úrovni, potom môže byť táto ponuka určená práve vám.

Náplň práce:

  • tvorba letákov, etiket, grafiky obalov,

  • poradenstvo pri tvorbe grafiky,

  • komunikácia s kolegami,

  • vytváranie EAN kódov pre produkty.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni,

  • znalosť Adobe Photoshop, InDesign a Illustrator na pokročilej úrovni,

  • vzdelanie v odbore - grafika, dizajn (nie je nutnou podmienkou).

Osobnostné predpoklady:

  • kreativita,

  • samostatnosť,

  • tvorivosť,

  • tímový hráč.

  • čiastočnú prácu z domu, bude potrebné pracovať aj v kanceláriách firmy,

  • voľnú pracovnú dobu,

  • sebarealizáciu,

  • vzdelávanie v oblasti marketingu a grafického dizajnu,

  • spoluprácu na HPP alebo živnosť,

  • plat 1 000 - 1 500 EUR/mesiac.

Viac informácií nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 01.12.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Autho Juraj.